Adapazarı ENKA Okullarının Kuruluşunun 20. Yılı

ENKA’LI OLMAK AYRICALIKTIR

 

Adapazarı ENKA Okullarının kuruluşunun 20. yılında ENKA’lı olmanın gururu ile harika anılar biriktirdiğimiz bu çatının altında dostlarımızla birlikte olma mutluluğunu paylaşıyoruz.

Mezunlarımızın sunuculuğunu yaptığı program ailemizin mutluluk ve başarılarla dolu yıllarımızı özetleyen 20. yıl filmi ile başladı.

Film gösterisinin ardından protokol konuşmaları ve okulumuz kurulduğu yıldan bu yana kurum kültürümüze uygun olarak yaratıcı çalışmalarını sürdüren, kendilerine verilen yetki ve sorumlulukları öz veriyle yerine getiren ve 20. yılını dolduran arkadaşlarımıza plaketleri takdim edildi.

Programımız okulumuz Dans Kulübünün gösterileri ile renklenirken, 2. Dönem mezunlarımızdan Fatma Baba sahne aldı.

Etkinliğimiz Bora Öztoprak’ın sahne performansı ile sonlandı.

  “Adapazarı Okullarını dünyanın en iyi okullarından biri haline getirelim.” sözüyle en büyük isteğini belirten Sevgili Şarık Tara’dan ilham alan bizlerin de en büyük hedefi, mezun ettiğimiz 565 değer ve daha nice ENKA’lı öğrencinin izlerini tüm dünyada görebilmektir.

ENKA’lılar için, kurulan özel bağlar işleri iş olmaktan çıkarır, özel kılar. Bir hayata dokunulur, o dokunuş başka bir hayatın umudu olur. O umut yeşererek güçlenir, yeni bir hayat olur.

ENKA’lı olmak deneyimlerden öte dünya ile bağlantılı olmak, gelişmek, değişmek demektir.

ENKA’lı olmak ayrıcalıktır.

Nice yıllara ENKA…